Повеќе 108000 €.

.

5K members. Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и.

.

plac Gorno Sonje.

Повеќе 108000 €. . Отворете ваша e-commerce продавница.

Шифра: S04611720 m2 , Се продава земјиште/плац во Скопје, Бардовци со површина од 1720 m2.

. . .

Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje продавам плац с радишани, Plac naselba radisane bel, plac 550m2 vo radisani, naselba radisane bel, Prodava. Повеќе 108000 €.

450°E  / 42.

/  42.

Topics. Plac od 8500m2 za kuki na Tetovsko Kale.

За подетални информации може да се обратите на тел. .

/  42.
.
.

plac vo naselba sofilari.

.

5K members. Events. VISA Star со 5.

plac vo naselba sofilari. Услуги достапни 24/7. Отворете ваша e-commerce продавница. Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Media. 6,040 likes · 4 talking about this.

.

. .

.

.

Екстра: Цена: 108000 EUR Se prodava zemjishte/plac vo Skopje, Bardovci so povrshina od 1720 m2.

.

Без разлика дали пребарувате по клучен збор radisani,по.